Zapraszamy na DNI OTWARTE

W dniach 29 - 31.01.2018 r. organizujemy dni otwarte szkoły z możliwością noclegu. Każdy uczeń szkoły gimnazjalnej może zgłosić się do dnia 26 stycznia 2018 r. jeżeli chce pozostać na nocleg w internacie Zespołu Szkół.

W ramach pobytu oferujemy 3 dni  atrakcji związanych z kierunkami kształcenia w naszej szkole, wyżywienie i 2 noclegi.

Zapraszamy wszystkich chętnych zainteresowanych kształceniem w zawodach:

- technik weterynarii

- technik hodowca koni

- technik rolnik

- technik architektury krajobrazu

- technik agrobiznesu

- technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej

Pokażemy naszą szkołę, Centrum Kształcenia Praktycznego, internat a także umożliwimy udział w zajęciach związanych z przyszłym kierunkiem kształcenia. Nasza oferta dotyczy również atrakcyjnego spędzenia czasu na terenie Zespołu Szkół, a więc jazda konna, jazda ciągnikiem, jazda bryczką, ognisko, zajęcia sportowe i wiele innych atrakcji.

do pobrannia   Zgłoszenie.pdf


 

Istnieje możliwość zwiedzenia szkoły w czasie dni otwartych w godzinach 9.00-15.00.

Szczegółowych informacji udzielamy telefonicznie i e-mailowo:

Tel. 58 588 22 36,  502 010 187 e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Każdy uczestnik 3 dniowego pobytu musi wypełnić kartę zgłoszenia i przesłać na adres email lub faksem na nr 58 586 00 84

Odpłatność za 3 dniowy pobyt wynosi 50,00 zł (tylko w przypadku pobytu z noclegami).

Ze względu na modernizację Centrum Kształcenia Praktycznego, modernizację krytej  ujeżdżalni i pracowni dydaktycznych proponujemy wyżej wymienioną formę poznania naszej szkoły. W przyszłym roku, wzorem lat ubiegłych będziemy usatysfakcjonowani mogąc gościć młodzież na tygodniowym obozie jeździeckim.

Poprawiony ( czwartek, 11 stycznia 2018 13:30 )